Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace
2. pololetí šk. roku 2017/18
uživatel: odhlásit
jméno: nepřihlášen

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme na změnu adresy Webové aplikace. Současná aplikace běží na zabezpečeném protokolu https na adrese zspartyzanska.bakalari.cz. Adresu bude potřeba přenastavit v mobilní aplikaci bakaláři

Již nějakou dobu lze používat pro e-ŽK nový vzhled aplikace next. Přepnout se můžete při přihlášení na ikonu aplikace Next v přihlašovacím okně nebo pak po přihlášení kliknutím na odkaz Next v menu.
Upozorňujeme na možnost spojení více účtů - pro rodiče s více dětmi na naší škole
Najdete ji v nabídce Nástroje - Spojení účtů - Spojit s dalším účtem. Budete potřebovat přihlašovací údaje k dalším účtům, které si přejete připojit. Pak už budete moci jednoduše přepínat mezi svými dětmi pomocí přepínače účtů vedle jména žáka.
Mobilní aplikace Bakaláři - žákovská knížka
Na Google Play najdete oficiální aplikaci pro jednodušší přístup na mobilních zařízeních se systémem Android (verze 4.0 a vyšší). Aplikace umožňuje přístup k zobrazování známek, rozvrhu a suplování a dalších informací podobně jako ve webové aplikaci. Pro přihlášení použijte adresu http://bakalari.zspartyzanska.cz/. Login a heslo je stejné jako pro internetovou verzi Bakalářů. Aplikace je dostupná také pro iOS.

Přihlášení

Vyzkoušejte novou aplikaci NEXT, která brzy nahradí tuto stávající.

Přihlašovací jméno:
Heslo:
Přihlásit

Pokud máte problém s provozem e-ŽK, kontaktujte prosím školního ICT správce - pavel.hartman@zspartyzanska.cz.
1.11.2016